Projekt Norweski

  Projekt pn.: „Opracowanie i wprowadzenie na rynek 4 nowych produktów o właściwościach prozdrowotnych, przeznaczonych dla osób starszych” jest współfinansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego, w ramach Funduszy Norweskich i EOG i korzysta z dofinansowania o wartości: 119 550,00 euro otrzymanego od Norwegii.
  Niniejszy projekt ma na celu zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorcy poprzez realizację działań prowadzących do opracowania i wprowadzenia na rynek nowych produktów żywnościowych opartych o nowoczesne technologie, które poprawią jakość życia najbardziej wrażliwych grup społeczeństwa. Projekt będzie się również przyczyniał do rozwoju działalności gospodarczej Wnioskodawcy, a w szczególności wzrostu przychodów, zysku oraz zatrudnienia.
  Celem projektu jest opracowanie i wprowadzenie na rynek 4 nowych produktów żywnościowych o właściwościach prozdrowotnych, opartych o nowoczesne technologie i rozwiązania, które poprawią jakość życia najbardziej wrażliwych grup społeczeństwa, w szczególności będą odpowiadać na potrzeby i poprawę jakości życia osób starszych, chorych i niepełnosprawnych.
  www.norwaygrants.org
  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji dotyczącej projektu. Tytuł projektu: „Opracowanie i wprowadzenie na rynek 4 nowych produktów o właściwościach prozdrowotnych, przeznaczonych dla osób starszych” Konferencja odbywać się będzie w czwartek 11.08.2022 o godzinie 14:00, przy ulicy Korzeniewskiej 19B, 82-500 Mareza oraz online na platformie ZOOM.
  Agenda:
    1. Źródło finansowania.
    2. Cele programu.
    3. Harmonogram działań
    4. Produkty i zakres zrealizowanych prac.
    5. Udział partnera i mentora norweskiego
    6. Sesja pytań i odpowiedzi.
    7. Podsumowanie i zakończenie
   Projekt jest współfinansowany ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego, 2014 -2021 Wydarzenie będzie transmitowane na platformie ZOOM, link do uczestnictwa znajduję się poniżej.
   Link do spotkania:
   https://us06web.zoom.us/j/88580260273?pwd=QitTTjNiVVJmcE5id0FRQnFnTXg1dz09

Przewiń do góry
Skip to content